Nettbutikken åpner igjen

27-Aug-2017

Nettbutikken vil åpne for nye bestillinger av klubbdrakter i perioden 1. - 10. september, med forventet levering i uke 42 (midten av oktober).

NB! Det anbefales å gå opp en størrelse på det indre tøyet, som shorts og trøye, hvis man er i tvil og ligger på grensen mellom to størrelser.

1. Gå inn på www.trimtex.no og opprett brukernavn og passord/ logg inn.
2. Gå inn på Min Trimtex og bruk teamkode BogafjellSK.


Rittkalenderen - 35/2017

26-Aug-2017

Tirsdag 29. august
Klostermilene

Lørdag 2. september
Marine Harvest-rittet

Søndag 3. september
Jæren Hausttur


Rittresultater - 34/2017

26-Aug-2017

Steinsvikrittet:
Vinnere: Andreas Penne Nygård (Rennesøy SK) og Ingvild Roti (Tasta & Omegn SK).
Se alle <resultater>.

Birkebeinerrittet:
Se resultater <Birkebeinerrittet>, <UltraBirken>, <UngdomsBirken> og <HalvBirken>.


Seier til Lene Byberg

20-Aug-2017

Lene Byberg vant Kalbergskogen Rundt, som ble arrangert søndag 20. august. Vi gratulerer! 


Ny seier i Bokn Opp

19-Aug-2017

 
Agnieszka Janicka vant lørdag 19. august årets utgave av Bokn Opp. Hun forsvarte dermed seieren fra 2016. Vi gratulerer "Klatredronningen"!

 


Rittresultater - 33/2017

19-Aug-2017

Jæren Sportssenter lagtempo:
Vinnere racer: Anbjørn Kaurstad, Bjørn Petter Kårstad og Knut Skaar (Nærbø SK). Veronica Gjerde, Lillian Løyning og Amy Mir (Bryne CK). Vinnere tempo: Åge Andre Kolnes, Johannes Olsen og Bjørnar Rettedal (Sandnes SK).
Se alle resultater <racer> og <tempo>.

Bokn Opp:
Vinnere: Ole Harald Iversen (CK Haugaland) og Agnieszka Janicka (Bogafjell SK). Se alle <resultater>.

Kalbergskogen Rundt:
Vinnere: Sebastian Kartfjord (Rennesøy SK) og Lene Byberg (Bogafjell SK).
Se alle <resultater>.


Rittkalenderen - 33/2017

13-Aug-2017

Onsdag 16. august
Jæren Sportssenter lagtempo

Lørdag 19. august
Bogafjellsprinten
Bokn Opp

Søndag 20. august
Kalbergskogen Rundt


Rittresultater - 32/2017

12-Aug-2017

Vestecrittet Lysebotn-Bryne:
Vinnere: Jone Ellingsen (Sandnes SK) og Izzy Edmundson (Tasta & Omegn SK).
Se alle <resultater>.

Vestecrittet Sirdal-Bryne:
Vinnere: Bjarte Gausel (Forus og Gausel IL) og Irene Kristin Eikemo (Forus og Gausel IL).
Se alle <resultater>.